top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraTR

Ať žije a dále se rozvíjí společenství socialistických zemí EU

Mladí lidé ztrácejí sebevědomí. Levicová společnost je manipuluje takovým způsobem, že likviduje jejich přirozenost. 70 procent mladých, kteří o sobě prohlašují, že jsou homosexuální lže sama sobě. Tak tady pár vět na toto téma.

Neumíš to s holkami, ve své sociální bublině nikoho nezajímáš. Jsi takový ocásek své společnosti. Nesportuješ, nemáš koníčka, nemáš čím upoutat. NEVADÍ - PREZENTUJ SE JAKO GAY a vše se změní. Budeš konečně něčím odlišný. Vůbec nevadí, že se ti líbí holky a na kluka bys nesáhl. Jsi "IN" a to je hlavní.

Nevšímají si tě kluci. Když jdeš s kamarádkou, jsi vždy ta druhá? Nebaví tě se o sebe starat a něco pro sebe dělat. Pro všechny jsi jen kámoška. NEVADÍ - PROHLÁSÍŠ SE ZA LESBU a vše se změní . Budeš konečně něčím zvláštní. Nevadí, že bys raději do náručí kluka. Jsi "IN" a to je hlavní.

Pořád je to málo. Pořád máš komplex malosti. Zde jsou další možnosti jak na sebe upozornit a být "IN": vegetarián nemusíš kousat maso, vegan nemusíš koukat ani sýr, klima ekolog nemusíš v pátek do školy. Neboj v "MEKÁČI " můžeš baštit všechno, přesto budeš IN.

Dostal si rozum a chceš udělat něco pro svoji budoucnost. Běž do politiky. Setrvej dál ve svých osobních bludech. Podle nich hledej partaj. Hledej stranu, která manipuluje s myšlením lidí jako jsi ty. Ty budeš rozumět jí a ona tobě. Pro své vrstevníky budeš "ÚŽASŇÁK", když jim budeš vyprávět, že právě Ty dotáhneš legalizaci "MARUŠKY", zrušíš maturitu a státnice.

Nakonec ti dají i svůj hlas a staneš se politikem a s tím platem budeš fakt hrozně a hrozně IN. Už nebudeš muset žít v bludech, pokud tě už nesemlely.

HESLO TVÉ ŽIVOTNÍ CESTY : Ať žije a dále se rozvíjí společenství socialistických zemí EU

16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page