top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraTR

Chceme normálnost. Nic víc, nic míň.

Aktualizováno: 9. 2. 2020

Server iDNES.cz informoval o průzkumu ochránkyně práv a ombudsmanky, Anny Šabatové, kterého se zúčastnilo téměř 2000 stoupenců gayů, leseb, bisexuálů a trans genderů. K tomu se vyjádřil předseda strany, Josef Zickler:


„Onen průzkum byl zadán opravdu lišácky. Paní Šabatová do něj zapojila kolem dvou tisíc leseb, gayů, bisexuálů a trans lidí. Představte si to překvapení, že 98 procent dotazovaných je pro možnost uzavírat manželství a vychovávat děti. Obdobný průzkum bych doporučil mezi stoupenci Pirátů na téma „legalizace marihuany“. Výsledek by byl procentuálně totožný. Že by názor většiny a objektivní průzkum nikoho nezajímal?

Že by fenomén Obamovského kultu, výsadního postavení menšin, přikráčel se zpožděním k nám? V tom případě začněme shánět českého Trumpa. Toto vše mě tak moc neděsí. Neděsí mě ani ta skutečnost, že občanka Šabatová bude předkládat podnět k tomu, aby do osnov škol byla zařazena výuka o těchto menšinách. To je v pořádku. Ovšem děsí mě to, kdo bude připravovat obsah učiva a kam bude tato výuka směřována. Nejen v rodinách, ale především ve školách se formuje myšlení společnosti, tedy naše budoucnost.“

32 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page