top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraTR

HRAVÍ POLITICI

"Odejdeme, neodejdeme” je už okoukané jak stá řada “Ordinace v růžové zahradě”. KSČ by mělo vypustit bouřliváka Skálu, to by bylo tóčo. SPD to je fakt nuda. Pan Okamura zdědkovatěl a chtělo by to něco nového.

Politici pochopili, že se musí chovat jako celebrity, které si pro svůj úspěch klidně zaplatí PR článek o svých trapasech. To, že je jedno, o čem se mluví, hlavně že se mluví, jim potvrdila i “ANTIBABIŠ “ kampaň. Preference ANO rostou a rostou. Pochopili a rozhodli se taky, být IN, tedy buď být trapní, nebo ublížení. Několik příkladů:


- pan Fiala ODS má syndrom Babiš. Není prohlášení, kde by ho nezmínil. Stal se surfařem na vlnách Babišovy popularity a doufá, že ho nějaká vlna vynese na post premiéra


- předsedovi ODS to připadalo asi málo trapné, tak povolal těžký kalibr Řeporyjského krále bulváru, který vyhlásil válku Rusku. To byla trefa, baví celou Evropu. Kluci jedou bomby.


- Pomník Koněva už netáhne, tak se Hřib také rozhodl nějak využít mediálního úspěchu premiéra Babiše a nominoval se do role arbitra v Bruselu, kde dopadl uspokojivě trapně. Nikdo se s ním nebavil.


Pana Hřiba podezřívám z kandidatury na prezidenta.


- “Mladí a Neklidní”. Piráti vědí, že je nutné, taky na sebe přitáhnout pozornost. Příkladem šel sám nejvyšší Pirátů Ivan Bartoš a na svém facebookovém profilu připomněl výrok čestného předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga, který před lety označil Piráty za dědice klasické levice a Bartoše označil za oholeného Karla Marxe, který nosí dredy. Bulvární úspěch nic moc, tak mladí socialisté přitvrdili.


- Pořád politik, pan Kalousek a TOPKA vytvořili krásnou scénku s mladým panem Michálkem a máme tady srdcervoucí zápletku Piráti kontra TOP 09. Mladý pán sdělil obecenstvu, že TOP 09 by měla zaniknout a pan Miroslav prý zahynout. Důvod je roztomilý. Lepší spolupráce v tomto koutě politické arény. Tohle musel vymyslet sám Miroslav, toto by si nikdo nedovolil. On pan Miroslav není žádný jehňátko. Svoji roli v tomto kuse by chtělo i KDU a jako svého zástupce vyslalo mistra Bělobrádka.

Nevím co ostatní, ale jestli chtějí oslovit voliče, musí přijít s nějakou super hrůzou. KSČ, SPD a ČSSD jsou nyní takové moc akurátní a to netáhne. Vyhrožování pana Hamáčka “Odejdeme, neodejdeme” je už okoukané jak stá řada “Ordinace v růžové zahradě”. KSČ by mělo vypustit bouřliváka Skálu, to by bylo tóčo. SPD to je fakt nuda. Pan Okamura zdědkovatěl a chtělo by to něco nového.


Třeba by mohl, udělal klip s Bangou a zazpívat nějakou cikánskou baladu. Přeskočit by je mohli už jen Starostové, pokud by vytvořili pěvecký sbor a doprovázeli pana Ortela při jeho songu "Mešita".

Já nemusím nic vymýšlet. Já a politika jsou samé trapnosti. Teď si třeba myslím, jak jsem to super napsal a budete mi to lajkovat a sdílet. Trapný co? Největší můj trapas je ovšem myslet si, že sociální nerovnost je to pravé, že ten co pracuje se musí mít vždy lépe než nemakačenko. Taky trapný v této době co?

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page