top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraTR

Místo Sněhurky "Tmavěnka", nový agent 007

Když jsem si přečetl, že Jamese Bonda (agenta 007) bude hrát černošská herečka, tak mě to už ani nepřekvapilo. Pak jsem si řekl: "Buď trendy" a začal jsem uvažovat, co je nutné ještě změnit tak, abychom splnili nároky sluníčkové socialistické společnosti.

Hned začnu u agentky 007, tedy slečny Bondové. Ta samozřejmě musí být na ženský. Babičku od Boženy Němcové si dovedu představit v burce. Sněhurku bych přejmenoval na Tmavěnku a její pleť jako sníh, bych nutně nahradil nějakou černošskou herečkou. Ne, ne, ještě lepší by byl černošský jinoch, kterého může líbat bezpohlavní princ.

Samozřejmě je nutné věnovat pozornost filmové tvorbě pro mládež. Základní námět musí být zaměřen na rodinu, kdy opilý tatínek bije maminku před očima jejich plačícího potomka. Pak bych prosil prostřih na dva homosexuální abstinenty, nekuřáky jak si hrají se "svým" synkem a to tak, aby byla zřejmá žádoucí verze té správné idylické rodiny.

Samozřejmě filmy jako "BÍLÝ TESÁK" nebo "BÍLÁ VELRYBA" musí pomalu zmizet v propadlišti dějin kinematografie. Nelze zapomínat ani na vyváženost různých rčení jako "BÍLÉ VÁNOCE" musí být vyváženy "TMAVÝM LÉTEM“. Stačí? Nevím. Už jsem několikrát přemýšlel přestat se o politiku zajímat. Nelze. Nikdo soudný nemůže mávnout rukou a říci – mě se to netýká. Věřte týká. Hezké léto.

82 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page