top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraTR

Milena Zaspalová

Aktualizováno: 20. 9. 2020

Jak se lidem, kteří o Vás slyší poprvé, představíte? A to jak lidsky, tak profesně. Obyčejná žena, snad s trochou zdravého rozumu, smyslem pro humor, uznávající tradiční hodnoty jako je například rodina, přátelé, pomoc potřebným. Již od svých 15 let se věnuji práci s dětmi a to jak profesně, tak i ve volném čase. Zaměstnání jsem vystřídala více. Začínala jsem jako vychovatelka středoškolské mládeže a po zrušení internátu jsem nějakou dobu učila na ZŠ, poté jsem pracovala v soukromé bezpečnostní agentuře, pak například jako vedoucí v malém obchodě a nakonec jsem se vrátila do školství, kde nyní pracuji jako asistent pedagoga.


Mohou vás lidé někde potkat při Vašich aktivitách ve veřejném životě například v oblasti sportu, vzdělávání, kultury, sociální, charitativní nebo spolkové? Ochotnické divadlo Komedia Rotava, zdravotník na různých sportovních akcích, dobrovolník na akcích pro děti v našem městě.


Myslíte si, že žijete úspěšný život, a co Vás o tom utvrzuje? Ano, spokojená a šťastná rodina a možná to bude znít zvláštně, ale utvrzují mě o tom i pomluvy závistivců.


Co pro Vás bylo motivací pro vstup do politiky? Byl/a jste v politice již aktivní, nebo patříte k nové krvi, kterou naše politika, tak nutně potřebuje? Nespokojenost se současným stavem a snaha o změnu. Zatím jsem nebyla politicky aktivní.


Jaké jsou podle Vás největší pozitiva a negativa Karlovarského kraje? Jak dlouho zde žijete? Žiji zde celý život, takže víc než 51 let. Pozitiva: příroda, lázeňství, potenciál

Negativa: nezaměstnanost, vyloučené lokality


Do jaké oblasti života kraje bude přednostně směřovat Váš zájem a čeho zde chcete v rámci kraje dosáhnout? Určitá změna apod.? Práce s dětmi, ochrana životního prostředí.6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page