top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraTR

Shrnutí týdne s Josefem Zicklerem

Aktualizováno: 5. 8. 2019

Shrnutí týdne s Josef Zickler

➡️když sleduji média, mám dojem, že se u nás geometrickou řadou zvedá počet homosexuálů. Napadlo mě, zda nárůst "teplých" jedinců nesouvisí s klimatickou změnou?➡️V Německu nějaký magor strčil ženu s dítětem do kolejiště pod vlak. Levicový socialisté mají největší starost, aby se to nezneužilo "pro politické účely". Vypadá to, že levičácký vzdělávací systém produkuje osoby bez sebevědomí, co se bojí konfrontace s realitou.


➡️Snažím se rozpoznat jaká je rozpočtová politika naší současné socialistické politické scény: rozhazování peněz bez ohledu na občana a budoucnost. Cílem je pouze okamžitý marketinkový efekt mezi voliči.


➡️Předák ČSSD Hamáček: Ukázali jsme, kde vzít miliardy. (Připomíná například zavedení bankovní daně) Babiš ale místo bankovní daně začal spíš vybírat výpalné. Babiš by nejraději koupil řešení sporu s Hradem ve slevě, žádná akce tu ale není, opět říká Hamáček. Můj názor: Babiš připustil, tuhle hru s Hamáčkem, aby ČSSD stouply preference a zachoval si hodného koaličního partnera.

22 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page