top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraTR

Vypnul jsem muziku a v klidu jsem si pustil tiskovku ODS

Vypnul jsem muziku a v klidu jsem si pustil tiskovku ODS pod názvem:

"ODS za Změnu". Zde je co jsem pochopil:


Údajně je zde programová a politická alternativa, která ví jak na to, ale mám obavu, že to tvrdí každý politický subjekt. Asi to bude takové politické klišé.

Dnes jsem také pochopil nedávnou větu předsedy ODS: "S Piráty porazíme Babiše", oni totiž kluci a holky z ODS cílí na stejnou voličskou věkovou kategorii.

Když Vám Piráti dříve slíbili legalizaci "TRÁVY" a nyní jistou maturitní zkoušku, tak my Vám přidáme k 18 narozeninám evropskou volnou vlakovou jízdenku, vždyť mladí tak rádi cestují a na lopatu jsou tady přeci ti staří.


Mladí do 26 let prý nebudou platit daň z příjmu. Teď nevím, zda tím pan Fiala myslel i to, že práce mladých do 26 let nebude zdaněna tak, aby o ně při pracovním startu byl zájem u zaměstnavatelů, ale to asi Fiala nemyslel. To by totiž mělo hlavu a patu.

Výborná byla oblast důchodové politiky. Dozvěděl jsem se, že hlavní je, aby budoucí důchodce věděl, co ho čeká. Myslím, pánové a dámy, že to už dnes ví každý.


Dál nebudu komentovat. Když si vzpomenu, že mladý pan Klaus za Trikoloru, chce zrušit minimální mzdu, aby se tím zavděčil zahraničním "nadnárodkám", tak nevím co ta pravice vlastně chce. Začínám mít pocit, že posledním pravičákem budu asi já.

25 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page