top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraTR

Zickler: Nechce se mi psát o politicích, kteří rozdávají naše peníze

Nechce se mi psát o zbabělém chovaní Koláře ze ŠESTKY, nechce se mi psát o tom, že si valná část občanstva ve čtvrtek zrušila sama veškerá opatření, nechce se mi psát o tom, že nejvíce řvou o peníze ti, kteří ještě v nedávné době řvali, jak obrali stát při placení daní, nechce se mi psát o politicích, kteří rozdávají naše peníze, jen aby se ukázali, jak jsou dobří. Ne 25, ale 35 nebo 50, ale raději sto tisíc by jsme Vám dali z Vašeho, když nás budete volit a pět let živit.

Vůbec se mi nechce psát, jak Vás rychle tato společnost vyléčí z naivní dobročinnosti.

Budu raději psát o tom, že tato doba nám otevřela dveře k vlastním rodinným a přátelským vztahům.

Já jsem si uvědomil, že ta dcera je super dospělá ženská

a je to vlastně kopie té, kterou jsem před 30 lety uháněl. Uvědomil jsem si, že syn je už dnes super táta a možná lepší než já. Že lidi na firmě za firmu dýchají víc, než jsem si myslel a obchodní partneři jsou zodpovědnější, než jsem předpokládal. Ten čas omezení nebyl časem ztraceným. Naopak.

Zastavení možná potřebné pro naši spokojenou budoucnost: Budu rád, když se vyplní slova, že po pandemii bude už vše jinak. Třeba si budeme více vážit své rodiny, skutečných přátel, dobrého skutku, slušnosti, odpovědnosti, svého slova a také sami sebe.

JAKÝ NÁZOR MÁTE VY?

73 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page