top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraTR

Zickler: Známe loutkoherce, ale jistě by bylo zajímavé znát ty loutkovodiče

OBLÉHÁNÍ PRAŽSKÉHO HRADU Kam míří politická uskupení jako "Hlas" pana Teličky, Soukupův "List" a v poslední době "Trikolora" pánů Klausů? Když si k tomu přidáte více a více osob, připouštějících již dnes svoji kandidaturu na prezidenta a čekajících na draft nějaké strany nebo zájmového ekonomického uskupení, je výsledek zřejmý k volbě prezidenta ČR.

Vážnost celé situace potvrzují snahy naší socialistické liberální scény v čele s panem Fialou, která se snaží iniciovat kroky, které by vedly ke zrušení přímé volby prezidenta. Proč to vše kvůli tomuto postu? Pravomoci se mu tenčí a přesto takový zájem.

Zůstává totiž jedna důležitá pravomoc a to směrem k ČNB. V případě přechodu na měnu EURO, což je čím dál více reálné, je to vliv k nezaplacení. Kam se hrabe "kupónovka" nebo lithium. Tady se roztáčí kolo událostí kolem voleb o vliv na ČNB. Tak, asi tak.

Známe loutkoherce, ale jistě by bylo zajímavé znát ty loutkovodiče. Nikomu z nich však nevyhovuje, že by mohl rozhodnout občan. Zde, máte podle mě relevantní odůvodnění všech současných smysluplných i nesmysluplných výpadů proti současnému prezidentovi.


Stranické sekretariáty ukazují, že přímá volba je špatná a pro ně nerozumná. Zase by jim do toho někdo mluvil, a proto o prezidentovi chtějí rozhodnout bez demokratického vlivu občanů.

38 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page